גיוס משאביםגיוס משאבים- הליבה של הארגון שלך, זה המקום להיות יצירתי. לפתוח את הראש והלב לרעיונות חדשים ולצעוד בדרך חדשה שתצעיד אותך קדימה.

באימג ניצור עבורך מערך יעיל איכותי ויצרתי שיצעיד את הארגון שלך קדימה ויאפשר לך להפוך חלומות למציאות.גיוס משאבים- הליבה של הארגון שלך, זה המקום להיות יצירתי. לפתוח את הראש והלב לרעיונות חדשים ולצעוד בדרך חדשה שתצעיד אותך קדימה.

באימג ניצור עבורך מערך יעיל איכותי ויצרתי שיצעיד את הארגון שלך קדימה ויאפשר לך להפוך חלומות למציאות.


פנינו קדימה בכל עת: להרחיב, לייעל ולהתקדם בכל התחומים. לייצר כלים פרסומיים חדשניים ואטרקטיביים יותר, ליצור חיבורים פורצי דרך.
 
 

יעוץ והכוונה

מנהלים רבים משקיעים את רב זמנם בניהול השוטף, בענייני היומיום וצורכי המשרד. 

אימג' יעזרו לך לשמור על המטרות שלך ולשדרג כל הדרך להגשמת היעדים. 

מי צריך את זה?

אתה!

אתה, אני והוא וכל אחד. כל מי שמנהל משהו, ארגון, חברה, עמותה, מוסד חינוכי או בית עסק חייב מטבע העיסוק לגבש אסטרטגיה מסודרת. התנהלות שוטפת לא מתוכננת שמתקיימת כאשר עושים מה שמזדמן על הפרק, דומה לשייט לפי כיוון הרוח- בלי התוויה מסודרת לכיוון היעד הדרוש. אסטרגיה בנויה היטב ומתוכננת מראש מאפשרת לך לפעול בכל המישורים ובכל עת על מנת לקדם את מטרות העל שלך, ולא לפעול רק בהתאם ללחצים העכשוויים.

מה זה נותן לי?
כאשר אתה פועל מתוך אסטרטגיה אתה מתקדם כל הזמן אל עבר יעדים מוגדרים שקבעת מראש והם נכונים לך. אתה משתמש במיטב האמצעים העומדים לרשותך לא רק כדי לשרוד, אלא כדי לקדם את עצמך ליעד חדשני ומבטיח.

בדרך זו, אתה מקדיש את כל המשאבים לדברים החשובים באמת, וחוסך משאבי זמן, כסף וכח שיקרים לכולנו.

יעוץ- למה ?
כי דברים שרואים מכאן לא רואים משם...

כל אחד מאיתנו זקוק להסתכלות מהצד יעוץ זה.....

זה בטח עניין יקר?
הכל עניין של הסתכלות.

יקר לבזבז משאבים לשווא, יקר להעביר שנים ארוכות בלי להתקדם ולהתפתח, יקר לא לנצל את המיטב על מנת לגייס משאבים.
לבנות אסטרטגיה – זוהי הוצאה ששכרה גדול מהפסדה. כל שקל שאתה נותן לעניין, חוזר אליך בגדול ובהרבה. פעילות שנגזרת מאסטרטגיה יסודית תרוויח לך הרבה מאד, כיון שהיא גורמת לך לנצל את כל המשאבים שלך בכיוון הנכון, ללא כפילויות וללא בזבוזים מיותרים.